Автомобільні контейнерні перевезення

Авто Контейнерні перевезення

Авто контейнерні перевезення, вартість яких може бути прийнятною, вважаються одним з найшвидших способів транспортування вантажів після авіа доставки. Спеціалізовані автомобілі дозволяють перевозити різноманітні типи вантажів на великі відстані, але найчастіше використовуються як перший або завершальний етап доставки, якщо вона проводиться різними видами транспорту. Китай розташований досить далеко, тому використовуючи тільки автомобілі здійснити доставку буде цілком реально, але затратно. Тому такі міжнародні контейнерні перевезення вантажів ефективно використовуються на проміжних етапах.

Сьогодні послуга транспортування вантажів є досить затребуваною, і їй із задоволенням користуються не тільки великі торгові компанії, але і підприємці, які замовляють товари в інших країнах або містах. Найчастіше автоконтейнерние перевезення є частиною мультимодальних доставок, проте нерідко автомобільні транспортування використовуються і автономно. Поняття мультимодальной доставки передбачає доставку декількома видами транспорту одночасно, тобто: від постачальника вантаж приїхав по морю, а потім до замовника доставляється спеціалізованим автомобілем. Саме вантажні автомобілі зарекомендували себе на сьогоднішній день найбільш вигідно, оскільки вони можуть легко доставити вантаж в ті куточки країни, в які не ходять потяги або важко дістатися іншим видом транспорту.

Автотранспорт вибирають в тих випадках, коли необхідно оперативно доставити вантаж на досить віддалене відстань. Іноді може здатися, що доставити товар поїздом буде доцільніше і економніше, однак не в тих ситуаціях, коли часу в обріз. Будь-вантажний автомобіль приїде на місце призначення набагато раніше поїзда, та й вартість такої доставки більше не в рази. Ще одна перевага, яке ви отримаєте, використовуючи автоконтейнерние перевезення - це безпека, так як водій будь-якої вантажівки несе відповідальність за збереження вантажу. У випадку з поїздом існує багато нюансів, при яких буває досить складно простежити за якимось конкретним контейнером. Звичайно, сумлінність водія безпосередньо залежить від транспортировочной компанії, яку ви виберете, тому дуже важливо з усією серйозністю підійти до цього питання.

Ще один плюс на користь автоконтейнерних перевезень - це те, що їх вигідно виробляти не тільки на великі відстані, але і на досить скромні. Крім того, таке транспортування може здійснюватися як для великогабаритних вантажів, так і для збірних контейнерів з невеликими посилками. Вартість такої доставки також залишиться прийнятною, оскільки ви заплатите тільки за те місце, яке займає ваш вантаж. Сьогодні наша компанія рада запропонувати вам свої послуги з перевезення різноманітних вантажів, як усередині країни, так і за її межами. Ми можемо гарантувати високу якість своїх послуг, а також оперативність і прийнятну вартість. Крім того, ми із задоволенням здійснюємо доставка збірних вантажів з Китаю. .

Наші переваги в автомобільних контейнерних перевезеннях.

Доставка вантажів в термін і з оптимальною ціною.
Звертаючись в нашу компанію Ви отримуєте повний і безперервний процес контейнерних перевезень з максимальною якістю і з мінімальними фінансовими і тимчасовими витратами для Вашої фірми.