Автоперевезення по Одесі

Автоперевезення по Одесі

Наша компанія має автотранспортом вантажопідйомністю 1.5, 5, 7 і 10 тонн, що дозволяє якісно нам якісно і надійно надавати послугу як перевезення по Одесі. У поєднанні з невеликим складським комплексом ми можемо назвати свої послуги з вантажоперевезення — обслуговування торговельних організацій чи крос-докинг.

  Автоперевезення вантажів по місту не таке вже й легка справа, тим більше в такому місті як Одеса. Перевезення вантажів по Одесі складається з декількох етапів.

Автоперевезення по Одесі — етапи процесу

 1. Підготовчий етап вантажоперевезення:
  • визначення необхідного типу кузова, вантажопідйомністю та обсягу кузова для доставки вантажу;
  • визначення часу подачі автотранспорту під навантаження для автоперевезення по Одесі вантажу;
  • оформлення всіх транспортних документів для автоперевезення вантажів і прийому-передачі товару;
 2. Складський етап і перевантаження:
  • приїзд автотранспорту на місце завантаження;
  • приймання вантажу (перерахунок товару) водієм або експедитором (супроводжуючої особи);
  • навантаження вантажу, розміщення і закріплення вантажу в кузові автотранспорту;
 3. Здійснення автоперевезення по Одесі вантажу:
  • безпосередньо самі вантажоперевезення вантажів;
  • доставка вантажу на адресу одержувача, іноді запис і очікування своєї черги під навантаженням (в основному торгові мережі);
  • вивантаження вантажу;
  • здача вантажу приймальник або відповідальній особі одержувачу вантажу;
   –   оформлення вантажів по здачі вантажу і фіксування факту автоперевезення по Одесі вантажу в цілості й схоронності.
 4. Документальне оформлення виконання вантажоперевезення:
  • формування пакету документів по автоперевезення вантажу по Одесі і бухгалтерських документів для оплати;
  • пересилання чи доставка пакету документів Замовнику вантажоперевезення.

  Особливості автоперевезень по Одесі.

Основна особливість автоперевезень по Одесі —   це насамперед географічна специфіка міста Одеси. Насамперед, це наявність двох спальних районів, які діаметрально рознесені від центру міста. Звідси не рівномірне навантаження на дороги і напрямки руху по місту Одесі. Тому автоперевезення по Одесі вантажів мають свою специфіку, у вигляді складності пересування по часу доби і в залежності від напрямку руху від центру міста або в центр міста. Також позначається обмеження по проїзду вантажного автотранспорту через центр міста і обмеження руху по ряду вулиць міста Одеси. До особливостей також можна віднести це і відмінності в розпорядок роботи   торгових організацій міста Одеси. Для перевізника дуже важливо знати до якого часу працюють торгові мережі, а також знати коли черги на приймання вантажів більше і в який час менше.  

Також слід враховувати, що персонал — водії, повинні мати досвід роботи в даному напрямку вантажоперевезення.   Так як, більшу частину робочого часу водія   виконує   не властиві функції, а саме: участь у вантажно-розвантажувальних роботах, приймання-передачі вантажу. Тому водій в даних функціях — водій-експедитор. Також слід враховувати, що водій повинен володіти великою витримкою. т.к. дуже багато часу проводить в чергах, в очікуванні.

Автоперевезення по Одесі — особливості автотранспорту.

Для фізичної можливості доставки вантажу по місту, в більшості випадків, потрібен спеціальний автотранспорт або спеціального укомплектування, а саме:

 • Автотранспорт не великих габаритів, для можливості заїхати на територію одержувачу або припаркуватися якомога ближче;
 • Автотранспорт обладнаний для доставки вантажів вимагають підтримання температурного режиму — рефрижераторні або ізотермічні кузова;
 • Комплектація кузова автотранспорту спеціальними пристроями для вивантаження вантажу — гідроборт, ліфт, маніпулятор та інші, причому автотранспорт з собою возить гідравлічну візок – роклу. Дана комплектація дозволяє перемістити вантаж з кузова автотранспорту на будь-яку поверхню на території одержувача.

Наша компанія працює, має досвід роботи з 2007 року. І ми надаємо послуги з автоперевезень по Одесі - якісно і в строк.

З нами будь-яка доставка вантажів, в тому числі і автоконтейнерні перевезення стануть простішими у всіх сенсах цього слова.