Автоперевезення по Україні

Автоперевезення по Україні

Автоперевезення по Україні   —   найпоширеніший вид вантажоперевезень. Коли Вам необхідна доставка вантажу від дверей до дверей, тоді   вантажоперевезення без використання автотранспорту неможливі. І якби не постійне зростання цін на дизельне паливо, то це був єдиним   виглядом вантажоперевезень.

Будь комерційна діяльність, торгівля передбачає перехід товару у власність покупця. Фізично це виглядає як переміщення товару з одного складу на інший. У більшості випадків це переміщення можливе тільки автомобільним транспортом. Автомобільні перевезення по Україні мають ряд переваг.

Переваги автомобільних перевезень по Україні.

1. Автоперевезення по Україні, як і будь-які інші вантажоперевезення автомобільним транспортом мають незаперечні переваги в маневреності, а це доставка вантажу практично по будь-якою адресою. Дійсно автотранспорт вимагає найдоступнішу інфраструктуру   —   дороги.
2. Доставка вантажу з найбільшою швидкістю.   Автоперевезення по Україні вимагають мінімального часу для організації вантажоперевезення, невеликий час для навантаження і розвантаження, також значна швидкість пересування і мінімальні простої. Також для України характерно, що законодавство України значно відрізняється від законодавства Європи і не має строгих обмежень по режиму роботи водіїв. Тому на Україні водії працюють набагато більше і навіть за наявності поганих дорого автотранспорт по Україні їздять значно більше.
3. Автоперевезення по Україні здійснюються практично з будь-яким видом вантажу. Автотранспорт має різні типи кузова і може перевозить різноманітні вантажі   —   дрібні, великовагові, газоподібні, рідкі, сипучі та інші.
4. Доступність. Автоперевезення по Україні дуже розвинена галузь та організаційно здійснимі в будь-якому куточку України.  

Наші переваги це у великому досвіді   —   ми на ринку автоперевезень по Україні більше 20-ти років (з 1992 року), а також в грамотних і   професійних фахівцях.

Автомобільні перевезення по Україні   —   специфіка і особливості.

Вплив вартості автоперевезення по Україні в залежності від відстані та регіону.
Найчастіше вартість вантажоперевезення на одне і те ж відстань буде відрізнятися і іноді значно. Наприклад доставка вантажу автомобільним транспортом з Києва до Одеси буде в два рази більше коштувати ніж вантажоперевезення з Одеси до Києва. Чому? Відповідь   —   ринок і ринкові відносини.   Основний закон ринкових відносин   —   закон попиту і пропозицій. Тому, якщо попит на перевезення з одного регіону більше ніж з іншого - ціна буде більше або можна сформулювати по іншому - через менший попиту на свої послуги перевізник запитує меншу вартість.

Поняття стандартного вантажу в автоперевезеннях по Україні.

Усі прагнуть вичавити з автотранспорту максимум по вантажопідйомності і корисному об'єму кузова, але є законодавчі та технологічні обмеження по габаритах і за ваговими параметрами автотранспорту. Відповідно до цих параметрами:
- Максимально допустимий перевозиться вага для автоперевезення по Україні   —   20 тонн (у міжнародному сполученні 21,95 тонн);
- Максимальна розміри статі довжина   —   13,6 метрів, ширина 2,5 метра, звідси і максимальна місткість стандартних (європалет)   —   33 штуки;
- Максимальна висота кузова 2,7 метра, звідси корисний об'єм кузова 92 м 3 ;

Вважається, що вантаж відповідний під ці параметри є стандартним.

Авто перевезення по Україні спеціальних вантажів.

Наша компанія організовує перевезення по Україні спеціальних вантажів:
- Вантажоперевезення вантажів вимагають підтримання спеціального температурного режиму   —   в спеціальних рефрижераторних кузовах;
- Перевезення по Україні важких вантажів на спеціальних платформах;
- Вантажоперевезення небезпечних вантажів   — на спеціально обладнаному автотранспорті та оформленими дозволами на свій клас небезпеки (ADR)

Наша компанія візьметься за виконання будь-якої задачі з вантажоперевезень.