Міжнародні авто перевезення

Міжнародні автоперевезення дозволяють українському бізнесу здійснювати вантажоперевезення з континентальними країнами Європи та Азії. Тут ми можемо запропонувати повний комплекс послуг -   доставка вантажу " від дверей до дверей ".

Автоперевезення по Україні

Автоперевезення по Україні   —   найпоширеніший вид вантажоперевезень. Коли Вам необхідна доставка вантажу від дверей до дверей, тоді   вантажоперевезення без використання автотранспорту неможливі. І якби не постійне зростання цін на дизельне паливо, то це був єдиним   виглядом вантажоперевезень.

Автоперевезення по Одесі

Наша компанія має автотранспортом вантажопідйомністю 1.5, 5, 7 і 10 тонн, що дозволяє якісно нам якісно і надійно надавати послугу як перевезення по Одесі. У поєднанні з невеликим складським комплексом ми можемо назвати свої послуги з вантажоперевезення — обслуговування торговельних організацій чи крос-докинг.

Перевезення для магазинів

Торгівля як вид економічної діяльності спрямований на здійснення товарообігу. У самому цьому визначенні мається на увазі, що для здійснення цієї діяльності, необхідно переміщення товару — вантажоперевезення.
Наша компанія надає один з найповніших комплекс вантажоперевезень для торгових організацій:

Автоперевезення LCL вантажів

Контейнерні перевезення це не тільки вантажоперевезення великих і об'ємних партій. Буває так, що вантаж має не багато об'єму і ваги, для перевезення таких вантажів їх об'єднують і кілька таких вантажів перевозять в одному контейнері — це LCL перевезення. Надалі потрібно розформування контейнера – перевантаження вантажів у автомобільний транспорт і автоперевезення LCL вантажів одержувачам.

Авто контейнерні перевезення

Контейнерні перевезення є найбільш ефективним способом доставки вантажів. Завдяки жорсткій системі стандартів, діючої в даній сфері вантажоперевезень, використовувати контейнери можна при доставці вантажів будь-яким видом транспорту, починаючи від морського і закінчуючи автомобільним.

Автоперевезення вантажів

Вантажні автоперевезення сьогодні вимагають від виконавців грамотної організації, спеціальних юридичних знань, контролю, а також відповідальність за всі тонкощі логістики. Саме автомобільний транспорт на сьогоднішній день є найбільш затребуваним і доступним. Для комплексних, збірних або міжнародних перевезень використовуються вантажні автомобілі, які здатні вміщати досить великі вантажі, тому в нашій компанії вони користуються особливим попитом. Автоперевезення вантажів вважаються найбільш мобільними, і якщо ви вибираєте саме такий спосіб доставки, то гарантовано отримаєте в результаті оперативність, якість і безпеку будь-яких товарів, що перевозяться, навіть малогабаритних. На відміну від інших способів доставки, наприклад, залізницею, автоперевезення припускають свій власний графік, який не буде прив'язаний до розкладу поїзда, що дуже важливо для транспортування швидкопсувних товарів.

Особливості та переваги автоперевезення.

Будь-які міжнародні автоперевезення в Україну починаються з розробки оптимального маршруту, який буде найбільш зручним для замовника. Так, його багаж повинен буде подолати найкоротший шлях з мінімальними витратами на перевезення. Досвідчена транспортна компанія, якою сьогодні є ми, не зацікавлена ​​в тому, щоб замовник оплатив більшу суму за транспортування свого вантажу одноразово, оскільки ми завжди розраховуємо на взаємовигідну співпрацю. Вартість міжнародних автоперевезень нашою компанією для вас залишиться прийнятною.

Будь-які автоперевезення вантажів, ціна на які сьогодні буде нижче, ніж на авіа доставку, виробляються не тільки автономно, але і в комплексі з іншими видами транспортування. Наприклад, якщо від постачальника товар доставляється морем або залізницею, то до замовника його вантаж буде доставлений саме автомобілем. Для того, щоб автоперевезення по Україні були оперативними, складається оптимальний маршрут, який дозволить доставити ваш товар швидко, навіть якщо на дорогах склалися несприятливі умови.

Що ще потрібно знати про автоперевезення.

Послуги автоперевезення вантажів сьогодні може запропонувати величезну кількість компаній-експедиторів, тому потрібно поставитися до вибору досить серйозно. Іноді, намагаючись заощаджувати, замовник вибирає той варіант, який пропонує найменшу вартість автоперевезення вантажів , і в результаті страждає від НЕ професіоналізму співробітників компанії, причому фінансово. Саме тому сьогодні наша компанія «А7 ТРАНС» рада запропонувати вам свої послуги з доставки різноманітних вантажів з Китаю і не тільки. Якщо вас цікавлять автоперевезення в Грузію , або інші країни, ви можете отримати детальну інформацію про це у наших менеджерів. Пам'ятайте про те, що ми маємо хороший досвід в транспортуванні вантажів і готові допомогти вам здійснити будь-які міжнародні автоперевезення .