Міжнародні авто перевезення

міжнародні автоперевезення

Міжнародні автоперевезення дозволяють українському бізнесу здійснювати вантажоперевезення з континентальними країнами Європи та Азії. Тут ми можемо запропонувати повний комплекс послуг -   доставка вантажу " від дверей до дверей ".

Наші потенційні клієнти, перш ніж почати з нами працювати, завжди ставлять нам тест – чекають самого " дешевого " пропозиції щодо вартості вантажоперевезення. Ми можемо запропонувати більш глобальне рішення.

Економія в міжнародних автоперевезеннях.

В умовах жорсткої конкуренції кожен учасник вантажоперевезення прагне отримати більший дохід, прибуток. Стандартно це можна зробити двома шляхами:
1. Нарощувати / збільшувати обсяг продажів і відповідно обсяг вантажоперевезень. Пошук і утримання клієнтів.
2. Зменшувати витрати на вантажоперевезення.

Якщо в першому випадку ми можемо збільшити свій прибуток в рази, то в другому випадку отримати зменшення витрат в міжнародних автоперевезеннях можна на якісь відсотки. Напрошується висновок, що для замовника міжнародні автоперевезення необхідно більше приділяти увагу   на " просування " свого товару / вантажу, а не на незначній економії. Звичайно, не варто " переплачувати " при міжнародних автоперевезеннях. Вартість міжнародні автоперевезення повинна бути оптимальною.  

Міжнародні автоперевезення - ризики при економії (зменшення витрат).

Знайшовши " дешевого " перевізника – ви отримуєте " дешеву " ;, низькоякісну послугу. &Quot; Дешевий перевізник " – це дурний перевізник. Ви довірите свій вантаж і свою відповідальність за Договором – дурним людям?   Ви повинні усвідомити, економія 100-200 $ на міжнародній автоперевезення, Ви отримуєте значне збільшення ризиків одержати не якісну послугу. Наприклад – нетямущого водія, що не надійний автотранспорт, зриви термінів постачань. &Quot; Безглуздість " перевізника відіб'ється на Вашій діловій репутації. Ви ризикуєте втратити клієнта і на подальшу співпрацю з боку одержувача / покупця. А Ви ж не забули, що збільшити свій прибуток Ви можете, тільки якщо будете утримувати і збільшувати число клієнтів.

І навпаки оплачуючи "нормальну" або "гарну" ставку, Ви в праві вимагати відповідну якість виконання міжнародних автоперевезень. Справедлива ціна доставки вантажу, є необхідною умовою якості виконання міжнародних автоперевезень, а ось достатньою умовою є " якісний " виконавець.

У нашій компанії працюють професіонали, які " бачать картину всю цілком " ;, тобто думаючі не тільки оперативно і тактично, але і стратегічно. Тому наш клієнт застрахований від інших помилок.

Доставка вантажу повинна здійснюватися не з найменшою ціною, а найменшими ризиками вантажоперевезення.

Наявність свого автотранспорту для міжнародних автоперевезень.

Багато Замовники помилково вважають, що для якісної та економічної автоперевезення, потрібно, щоб у виконавця був свій автотранспорт. Але помилка полягає в тому, що у власника автотранспорту зовсім інші цілі – йому треба отримати максимальну ціну. А також не факт, що у нього буде в заданому місці і в заданий час і необхідний тип автотранспорту. А Ваша мета отримати найменшу вартість вантажоперевезення.

Для здійснення доставки вантажу автомобільним транспортом необхідний тільки професіоналізм. І ні в якому разі не потрібно мати свій автотранспорт. Завдяки своїм знанням і сучасними засобами комунікації наші фахівці, для здійснення вантажоперевезення, зможуть надати в необхідний час і за заданою адресою автотранспорт під завантаження. Для доставки вантажу з найменшою собівартістю. Наше завдання отримати вибір і скористатися кращою альтернативою. А альтернатива дає кращу якість і оптимальну ціну на міжнародні автоперевезення.

Ми виконуємо міжнародні автоперевезення та автоперевезення по Україні будь-якої складності і будь-якого виду.  

Автоперевезення вантажів

Вантажні автоперевезення сьогодні вимагають від виконавців грамотної організації, спеціальних юридичних знань, контролю, а також відповідальність за всі тонкощі логістики. Саме автомобільний транспорт на сьогоднішній день є найбільш затребуваним і доступним. Для комплексних, збірних або міжнародних перевезень використовуються вантажні автомобілі, які здатні вміщати досить великі вантажі, тому в нашій компанії вони користуються особливим попитом. Автоперевезення вантажів вважаються найбільш мобільними, і якщо ви вибираєте саме такий спосіб доставки, то гарантовано отримаєте в результаті оперативність, якість і безпеку будь-яких товарів, що перевозяться, навіть малогабаритних. На відміну від інших способів доставки, наприклад, залізницею, автоперевезення припускають свій власний графік, який не буде прив'язаний до розкладу поїзда, що дуже важливо для транспортування швидкопсувних товарів.

Особливості та переваги автоперевезення.

Будь-які міжнародні автоперевезення в Україну починаються з розробки оптимального маршруту, який буде найбільш зручним для замовника. Так, його багаж повинен буде подолати найкоротший шлях з мінімальними витратами на перевезення. Досвідчена транспортна компанія, якою сьогодні є ми, не зацікавлена ​​в тому, щоб замовник оплатив більшу суму за транспортування свого вантажу одноразово, оскільки ми завжди розраховуємо на взаємовигідну співпрацю. Вартість міжнародних автоперевезень нашою компанією для вас залишиться прийнятною.

Будь-які автоперевезення вантажів, ціна на які сьогодні буде нижче, ніж на авіа доставку, виробляються не тільки автономно, але і в комплексі з іншими видами транспортування. Наприклад, якщо від постачальника товар доставляється морем або залізницею, то до замовника його вантаж буде доставлений саме автомобілем. Для того, щоб автоперевезення по Україні були оперативними, складається оптимальний маршрут, який дозволить доставити ваш товар швидко, навіть якщо на дорогах склалися несприятливі умови.

Що ще потрібно знати про автоперевезення.

Послуги автоперевезення вантажів сьогодні може запропонувати величезну кількість компаній-експедиторів, тому потрібно поставитися до вибору досить серйозно. Іноді, намагаючись заощаджувати, замовник вибирає той варіант, який пропонує найменшу вартість автоперевезення вантажів , і в результаті страждає від НЕ професіоналізму співробітників компанії, причому фінансово. Саме тому сьогодні наша компанія «А7 ТРАНС» рада запропонувати вам свої послуги з доставки різноманітних вантажів з Китаю і не тільки. Якщо вас цікавлять автоперевезення в Грузію , або інші країни, ви можете отримати детальну інформацію про це у наших менеджерів. Пам'ятайте про те, що ми маємо хороший досвід в транспортуванні вантажів і готові допомогти вам здійснити будь-які міжнародні автоперевезення .