Автоперевезення по Україні

Автоперевезення по Україні

Автоперевезення по Україні   —   найпоширеніший вид вантажоперевезень. Коли Вам необхідна доставка вантажу від дверей до дверей, тоді   вантажоперевезення без використання автотранспорту неможливі. І якби не постійне зростання цін на дизельне паливо, то це був єдиним   виглядом вантажоперевезень.

Будь комерційна діяльність, торгівля передбачає перехід товару у власність покупця. Фізично це виглядає як переміщення товару з одного складу на інший. У більшості випадків це переміщення можливе тільки автомобільним транспортом. Автомобільні перевезення по Україні мають ряд переваг.

Переваги автомобільних перевезень по Україні.

1. Автоперевезення по Україні, як і будь-які інші вантажоперевезення автомобільним транспортом мають незаперечні переваги в маневреності, а це доставка вантажу практично по будь-якою адресою. Дійсно автотранспорт вимагає найдоступнішу інфраструктуру   —   дороги.
2. Доставка вантажу з найбільшою швидкістю.   Автоперевезення по Україні вимагають мінімального часу для організації вантажоперевезення, невеликий час для навантаження і розвантаження, також значна швидкість пересування і мінімальні простої. Також для України характерно, що законодавство України значно відрізняється від законодавства Європи і не має строгих обмежень по режиму роботи водіїв. Тому на Україні водії працюють набагато більше і навіть за наявності поганих дорого автотранспорт по Україні їздять значно більше.
3. Автоперевезення по Україні здійснюються практично з будь-яким видом вантажу. Автотранспорт має різні типи кузова і може перевозить різноманітні вантажі   —   дрібні, великовагові, газоподібні, рідкі, сипучі та інші.
4. Доступність. Автоперевезення по Україні дуже розвинена галузь та організаційно здійснимі в будь-якому куточку України.  

Наші переваги це у великому досвіді   —   ми на ринку автоперевезень по Україні більше 20-ти років (з 1992 року), а також в грамотних і   професійних фахівцях.

Автомобільні перевезення по Україні   —   специфіка і особливості.

Вплив вартості автоперевезення по Україні в залежності від відстані та регіону.
Найчастіше вартість вантажоперевезення на одне і те ж відстань буде відрізнятися і іноді значно. Наприклад доставка вантажу автомобільним транспортом з Києва до Одеси буде в два рази більше коштувати ніж вантажоперевезення з Одеси до Києва. Чому? Відповідь   —   ринок і ринкові відносини.   Основний закон ринкових відносин   —   закон попиту і пропозицій. Тому, якщо попит на перевезення з одного регіону більше ніж з іншого - ціна буде більше або можна сформулювати по іншому - через менший попиту на свої послуги перевізник запитує меншу вартість.

Поняття стандартного вантажу в автоперевезеннях по Україні.

Усі прагнуть вичавити з автотранспорту максимум по вантажопідйомності і корисному об'єму кузова, але є законодавчі та технологічні обмеження по габаритах і за ваговими параметрами автотранспорту. Відповідно до цих параметрами:
- Максимально допустимий перевозиться вага для автоперевезення по Україні   —   20 тонн (у міжнародному сполученні 21,95 тонн);
- Максимальна розміри статі довжина   —   13,6 метрів, ширина 2,5 метра, звідси і максимальна місткість стандартних (європалет)   —   33 штуки;
- Максимальна висота кузова 2,7 метра, звідси корисний об'єм кузова 92 м 3 ;

Вважається, що вантаж відповідний під ці параметри є стандартним.

Авто перевезення по Україні спеціальних вантажів.

Наша компанія організовує перевезення по Україні спеціальних вантажів:
- Вантажоперевезення вантажів вимагають підтримання спеціального температурного режиму   —   в спеціальних рефрижераторних кузовах;
- Перевезення по Україні важких вантажів на спеціальних платформах;
- Вантажоперевезення небезпечних вантажів   — на спеціально обладнаному автотранспорті та оформленими дозволами на свій клас небезпеки (ADR)

Наша компанія візьметься за виконання будь-якої задачі з вантажоперевезень.

 

Автоперевезення вантажів

Вантажні автоперевезення сьогодні вимагають від виконавців грамотної організації, спеціальних юридичних знань, контролю, а також відповідальність за всі тонкощі логістики. Саме автомобільний транспорт на сьогоднішній день є найбільш затребуваним і доступним. Для комплексних, збірних або міжнародних перевезень використовуються вантажні автомобілі, які здатні вміщати досить великі вантажі, тому в нашій компанії вони користуються особливим попитом. Автоперевезення вантажів вважаються найбільш мобільними, і якщо ви вибираєте саме такий спосіб доставки, то гарантовано отримаєте в результаті оперативність, якість і безпеку будь-яких товарів, що перевозяться, навіть малогабаритних. На відміну від інших способів доставки, наприклад, залізницею, автоперевезення припускають свій власний графік, який не буде прив'язаний до розкладу поїзда, що дуже важливо для транспортування швидкопсувних товарів.

Особливості та переваги автоперевезення.

Будь-які міжнародні автоперевезення в Україну починаються з розробки оптимального маршруту, який буде найбільш зручним для замовника. Так, його багаж повинен буде подолати найкоротший шлях з мінімальними витратами на перевезення. Досвідчена транспортна компанія, якою сьогодні є ми, не зацікавлена ​​в тому, щоб замовник оплатив більшу суму за транспортування свого вантажу одноразово, оскільки ми завжди розраховуємо на взаємовигідну співпрацю. Вартість міжнародних автоперевезень нашою компанією для вас залишиться прийнятною.

Будь-які автоперевезення вантажів, ціна на які сьогодні буде нижче, ніж на авіа доставку, виробляються не тільки автономно, але і в комплексі з іншими видами транспортування. Наприклад, якщо від постачальника товар доставляється морем або залізницею, то до замовника його вантаж буде доставлений саме автомобілем. Для того, щоб автоперевезення по Україні були оперативними, складається оптимальний маршрут, який дозволить доставити ваш товар швидко, навіть якщо на дорогах склалися несприятливі умови.

Що ще потрібно знати про автоперевезення.

Послуги автоперевезення вантажів сьогодні може запропонувати величезну кількість компаній-експедиторів, тому потрібно поставитися до вибору досить серйозно. Іноді, намагаючись заощаджувати, замовник вибирає той варіант, який пропонує найменшу вартість автоперевезення вантажів , і в результаті страждає від НЕ професіоналізму співробітників компанії, причому фінансово. Саме тому сьогодні наша компанія «А7 ТРАНС» рада запропонувати вам свої послуги з доставки різноманітних вантажів з Китаю і не тільки. Якщо вас цікавлять автоперевезення в Грузію , або інші країни, ви можете отримати детальну інформацію про це у наших менеджерів. Пам'ятайте про те, що ми маємо хороший досвід в транспортуванні вантажів і готові допомогти вам здійснити будь-які міжнародні автоперевезення .