Перевезення для магазинів

перевезення для торговельних організацій

Торгівля як вид економічної діяльності спрямований на здійснення товарообігу. У самому цьому визначенні мається на увазі, що для здійснення цієї діяльності, необхідно переміщення товару — вантажоперевезення.
Наша компанія надає один з найповніших комплекс вантажоперевезень для торгових організацій:

1. Міжнародні вантажоперевезення.

  • Міжнародні автомобільні перевезення. Дані послуги надаються торговельним організаціям при виконання зовнішньо-економічних контрактів. Тут ми надаємо доставку вантажу практично з будь-яких країн Європи, Кавказу та Середньої Азії.
  • Контейнерні перевезення. Ці послуги пр вантажоперевезення виявляються, також при зовнішньо-економічної діяльності і здійснюються вантажоперевезення з країн Південно-Східної Азії, Америки.
  • Доставка вантажів збірних і дрібнопартійних — LCL вантажів. Це універсальне рішення для замовників не великих вантажів. які починаються від однієї коробки. Актуально для всіх країн, але є основним інструментом для доставки з Китаю вантажів.

2. Автомобільні перевезення.

  • Міжнародні автоперевезення. Як було сказано вище — практично для будь-яких країн Європи, Кавказу та Середньої Азії.
  • Автоперевезення по Україні. Здійснюються послуги у всіх областях України і працюємо практично з будь-якими вантажами і будь-якими обсягами.
  • Автоперевезення по Одесі. Це одні з найскладніші і різноманітні види вантажоперевезення, про це написано нижче.

3. Крос-докинг.

  • Перевантаження з одного автотранспортного засобу, що доставляється вантажу, в інший для подальшої вантажоперевезення. Зазвичай перевантаження з великотоннажного автотранспорту, для міжміського сполучення, на автотранспорт для внутрішньоміських перевезень, без додаткової обробки вантажу.
  • Доставка вантажу на наш склад партій товару від одного постачальника і після невеликої обробки вантажів (сортування, перевантаження) доставка вантажу декількома вантажівками декільком кінцевим одержувачам
  • Доставка вантажу на склад для відповідального зберігання партій товару від різних постачальників на адресу одного одержувача. Зазвичай вантажоперевезення на склад здійснюються декількома автотранспортними засобами та після сортування, завантажується в одну вантажівку і доставляється одному одержувачу.

У даній статті можна також розглянути повний симбіоз торгівлі та вантажоперевезення. Якщо розглядати одні з основних функцій торгівлі, а саме — доведення предметів споживання до споживачів. Завдяки реалізації цієї функції торгівлі відбувається просторове переміщення товарів (вантажоперевезення, доставка вантажів) від виробників до споживачів. Як ми бачимо торгівля продовжує процеси виробництва в сфері вантажоперевезення. З цього випливає, що якість торговельної діяльності вельми залежно від якість вантажоперевезень. Наша компанія розуміє це, і тому не просто якісно надає послуги з доставки вантажів, а разом зі своїми замовниками бореться за утримання кожного їхнього клієнта.

Торговельні організації виявляють гнучкість і спритність, що дозволяє їм укладати вельми різні торговельні контракти, а це призводить до різних завдань з вантажоперевезень. Тому наша компанія проявляє таку ж гнучкість і вирішує будь-які завдання пр вантажоперевезень. Це проявляється в можливостях надавати будь-які послуги з вантажоперевезень і іноді вельми різнопланових і вимагають задіяти різні види перевезень і видів транспорту. Завдяки цьому наші клієнти, ще на стадії обговорення контракту, можуть бути впевнені в реалізації і надалі якісне виконання послуг з вантажоперевезень. Також впевнені не тільки в якості, але і в конфіденційності виконання контракту, що дуже важливо для комерційної діяльності.

Можна і далі продовжувати цю тему, але краще не втрачати час — Вашого дзвінка вже чекають.

Автоперевезення вантажів

Вантажні автоперевезення сьогодні вимагають від виконавців грамотної організації, спеціальних юридичних знань, контролю, а також відповідальність за всі тонкощі логістики. Саме автомобільний транспорт на сьогоднішній день є найбільш затребуваним і доступним. Для комплексних, збірних або міжнародних перевезень використовуються вантажні автомобілі, які здатні вміщати досить великі вантажі, тому в нашій компанії вони користуються особливим попитом. Автоперевезення вантажів вважаються найбільш мобільними, і якщо ви вибираєте саме такий спосіб доставки, то гарантовано отримаєте в результаті оперативність, якість і безпеку будь-яких товарів, що перевозяться, навіть малогабаритних. На відміну від інших способів доставки, наприклад, залізницею, автоперевезення припускають свій власний графік, який не буде прив'язаний до розкладу поїзда, що дуже важливо для транспортування швидкопсувних товарів.

Особливості та переваги автоперевезення.

Будь-які міжнародні автоперевезення в Україну починаються з розробки оптимального маршруту, який буде найбільш зручним для замовника. Так, його багаж повинен буде подолати найкоротший шлях з мінімальними витратами на перевезення. Досвідчена транспортна компанія, якою сьогодні є ми, не зацікавлена ​​в тому, щоб замовник оплатив більшу суму за транспортування свого вантажу одноразово, оскільки ми завжди розраховуємо на взаємовигідну співпрацю. Вартість міжнародних автоперевезень нашою компанією для вас залишиться прийнятною.

Будь-які автоперевезення вантажів, ціна на які сьогодні буде нижче, ніж на авіа доставку, виробляються не тільки автономно, але і в комплексі з іншими видами транспортування. Наприклад, якщо від постачальника товар доставляється морем або залізницею, то до замовника його вантаж буде доставлений саме автомобілем. Для того, щоб автоперевезення по Україні були оперативними, складається оптимальний маршрут, який дозволить доставити ваш товар швидко, навіть якщо на дорогах склалися несприятливі умови.

Що ще потрібно знати про автоперевезення.

Послуги автоперевезення вантажів сьогодні може запропонувати величезну кількість компаній-експедиторів, тому потрібно поставитися до вибору досить серйозно. Іноді, намагаючись заощаджувати, замовник вибирає той варіант, який пропонує найменшу вартість автоперевезення вантажів , і в результаті страждає від НЕ професіоналізму співробітників компанії, причому фінансово. Саме тому сьогодні наша компанія «А7 ТРАНС» рада запропонувати вам свої послуги з доставки різноманітних вантажів з Китаю і не тільки. Якщо вас цікавлять автоперевезення в Грузію , або інші країни, ви можете отримати детальну інформацію про це у наших менеджерів. Пам'ятайте про те, що ми маємо хороший досвід в транспортуванні вантажів і готові допомогти вам здійснити будь-які міжнародні автоперевезення .