Автоперевезення LCL вантажів

Автоперевезення LCL вантажів

Контейнерні перевезення це не тільки вантажоперевезення великих і об'ємних партій. Буває так, що вантаж має не багато об'єму і ваги, для перевезення таких вантажів їх об'єднують і кілька таких вантажів перевозять в одному контейнері — це LCL перевезення. Надалі потрібно розформування контейнера – перевантаження вантажів у автомобільний транспорт і автоперевезення LCL вантажів одержувачам.

А тепер по докладніше про це. Після доставки LCL вантажів у порт прибуття в одному контейнері їх вивантажують з контейнера все або за потребою — розформовують контейнер. І надалі це вже не контейнерне перевезення, а автоперевезення вантажу під митним контролем. Тобто вантажі з одного контейнера перевантажуються з спеціальний автотранспорт і з оформленням спеціальних документів автотранспорт здійснює доставку з Китаю вантажу кінцевим одержувачам. в більшості випадків одержувачі знаходяться в різних містах України. Тому вантажі прибули в одному контейнері, збірному контейнері, перевантажуються в декілька різних вантажівок. Надалі вони доставляються автотранспортом в різні пункти призначення. А точніше вантажі на початку перевозяться на митні термінали або пости.  Тут слід враховувати, що ці вантажі ще не пройшли процедури митного оформлення – розмитнення, тому автотранспорт попередньо   здійснює вантажоперевезення   в режимі "митного контролю" ;. Тобто митні органи контролюють виконання всіх митних процедур:

 • Відсутність контрабанди та відповідність опису та кількості вантажів;
 • Доставку вантажів на митні термінали (внутрішню митницю);
 • Терміни доставки;
 • Не спроможність доступу вантажу по шляху прямування, для зміни його характеристик (комплектації, ваги, обсягу і т.д.)

Як було вище сказано для автоперевезення LCL вантажів використовується спеціалізований автотранспорт.

Вимоги до автотранспорту для автоперевезення LCL вантажів.

 • Можливість пломбування вантажного відсіку;
 • Автотранспорт різною і малою вантажопідйомністю. Це і 1,5 тони (на базі мікроавтобуса), 4-5 тонни (легкі вантажівки) і вантажопідйомністю 7-8 тонни. При перевезеннях не великих за обсягом, але важких вантажів, слід вибирати автотранспорт із запасом вантажопідйомності, для запобігання перевантаження однієї з осі;
 • Підвищеної надійності, тому немає можливості перевантажити вантаж на інший автотранспорт –   в режимі " митного контролю " ;
 • У зв'язку з тим процес автоперевезення LCL вантажів пов'язаний зі значними простоями - в портах і митних портах, автотранспорт повинен бути обладнаний спальним місцем для водія.

Вимоги до перевізника   для автоперевезення LCL вантажів.

 • Крім акредитації в регіональній митниці, ще акредитація на митному посту в порту;
 • Комплект документів, необхідних для допуску до автоперевозкам LCL вантажів під митним контролем. Митні порти в різних портах мають не багато відрізняють вимоги;
 • Спеціально навчені водії — правильності оформлення документів для автоперевезення LCL вантажів;
 • Водії перевізника повинні знати алгоритм / процедуру завантаження та митних процедур в порту, знання правил порту;
 • Водії перевізника повинен знати, як завантажити і як закріпити вантаж, для запобігання його зсуву і / або перевантаження однієї осі автомобіля;

Нормативні терміни:

 • Простий автотранспорту під завантаженням і митним оформленням в порту – не більше 24-х годин.
 • Доставка вантажу з розрахунку 500-700 кілометрів шляху за 24 години.
 • Нормативний простій при розмитненні і вивантаження в сумі не повинні перевищувати 48 годин. Вихідні та святкові дні не входять в нормативний простій при вантажоперевезеннях.

Автоперевезення вантажів

Вантажні автоперевезення сьогодні вимагають від виконавців грамотної організації, спеціальних юридичних знань, контролю, а також відповідальність за всі тонкощі логістики. Саме автомобільний транспорт на сьогоднішній день є найбільш затребуваним і доступним. Для комплексних, збірних або міжнародних перевезень використовуються вантажні автомобілі, які здатні вміщати досить великі вантажі, тому в нашій компанії вони користуються особливим попитом. Автоперевезення вантажів вважаються найбільш мобільними, і якщо ви вибираєте саме такий спосіб доставки, то гарантовано отримаєте в результаті оперативність, якість і безпеку будь-яких товарів, що перевозяться, навіть малогабаритних. На відміну від інших способів доставки, наприклад, залізницею, автоперевезення припускають свій власний графік, який не буде прив'язаний до розкладу поїзда, що дуже важливо для транспортування швидкопсувних товарів.

Особливості та переваги автоперевезення.

Будь-які міжнародні автоперевезення в Україну починаються з розробки оптимального маршруту, який буде найбільш зручним для замовника. Так, його багаж повинен буде подолати найкоротший шлях з мінімальними витратами на перевезення. Досвідчена транспортна компанія, якою сьогодні є ми, не зацікавлена ​​в тому, щоб замовник оплатив більшу суму за транспортування свого вантажу одноразово, оскільки ми завжди розраховуємо на взаємовигідну співпрацю. Вартість міжнародних автоперевезень нашою компанією для вас залишиться прийнятною.

Будь-які автоперевезення вантажів, ціна на які сьогодні буде нижче, ніж на авіа доставку, виробляються не тільки автономно, але і в комплексі з іншими видами транспортування. Наприклад, якщо від постачальника товар доставляється морем або залізницею, то до замовника його вантаж буде доставлений саме автомобілем. Для того, щоб автоперевезення по Україні були оперативними, складається оптимальний маршрут, який дозволить доставити ваш товар швидко, навіть якщо на дорогах склалися несприятливі умови.

Що ще потрібно знати про автоперевезення.

Послуги автоперевезення вантажів сьогодні може запропонувати величезну кількість компаній-експедиторів, тому потрібно поставитися до вибору досить серйозно. Іноді, намагаючись заощаджувати, замовник вибирає той варіант, який пропонує найменшу вартість автоперевезення вантажів , і в результаті страждає від НЕ професіоналізму співробітників компанії, причому фінансово. Саме тому сьогодні наша компанія «А7 ТРАНС» рада запропонувати вам свої послуги з доставки різноманітних вантажів з Китаю і не тільки. Якщо вас цікавлять автоперевезення в Грузію , або інші країни, ви можете отримати детальну інформацію про це у наших менеджерів. Пам'ятайте про те, що ми маємо хороший досвід в транспортуванні вантажів і готові допомогти вам здійснити будь-які міжнародні автоперевезення .