Перевезення для магазинів

перевезення для торговельних організацій

Торгівля як вид економічної діяльності спрямований на здійснення товарообігу. У самому цьому визначенні мається на увазі, що для здійснення цієї діяльності, необхідно переміщення товару — вантажоперевезення.
Наша компанія надає один з найповніших комплекс вантажоперевезень для торгових організацій:

1. Міжнародні вантажоперевезення.

  • Міжнародні автомобільні перевезення. Дані послуги надаються торговельним організаціям при виконання зовнішньо-економічних контрактів. Тут ми надаємо доставку вантажу практично з будь-яких країн Європи, Кавказу та Середньої Азії.
  • Контейнерні перевезення. Ці послуги пр вантажоперевезення виявляються, також при зовнішньо-економічної діяльності і здійснюються вантажоперевезення з країн Південно-Східної Азії, Америки.
  • Доставка вантажів збірних і дрібнопартійних — LCL вантажів. Це універсальне рішення для замовників не великих вантажів. які починаються від однієї коробки. Актуально для всіх країн, але є основним інструментом для доставки з Китаю вантажів.

2. Автомобільні перевезення.

  • Міжнародні автоперевезення. Як було сказано вище — практично для будь-яких країн Європи, Кавказу та Середньої Азії.
  • Автоперевезення по Україні. Здійснюються послуги у всіх областях України і працюємо практично з будь-якими вантажами і будь-якими обсягами.
  • Автоперевезення по Одесі. Це одні з найскладніші і різноманітні види вантажоперевезення, про це написано нижче.

3. Крос-докинг.

  • Перевантаження з одного автотранспортного засобу, що доставляється вантажу, в інший для подальшої вантажоперевезення. Зазвичай перевантаження з великотоннажного автотранспорту, для міжміського сполучення, на автотранспорт для внутрішньоміських перевезень, без додаткової обробки вантажу.
  • Доставка вантажу на наш склад партій товару від одного постачальника і після невеликої обробки вантажів (сортування, перевантаження) доставка вантажу декількома вантажівками декільком кінцевим одержувачам
  • Доставка вантажу на склад для відповідального зберігання партій товару від різних постачальників на адресу одного одержувача. Зазвичай вантажоперевезення на склад здійснюються декількома автотранспортними засобами та після сортування, завантажується в одну вантажівку і доставляється одному одержувачу.

У даній статті можна також розглянути повний симбіоз торгівлі та вантажоперевезення. Якщо розглядати одні з основних функцій торгівлі, а саме — доведення предметів споживання до споживачів. Завдяки реалізації цієї функції торгівлі відбувається просторове переміщення товарів (вантажоперевезення, доставка вантажів) від виробників до споживачів. Як ми бачимо торгівля продовжує процеси виробництва в сфері вантажоперевезення. З цього випливає, що якість торговельної діяльності вельми залежно від якість вантажоперевезень. Наша компанія розуміє це, і тому не просто якісно надає послуги з доставки вантажів, а разом зі своїми замовниками бореться за утримання кожного їхнього клієнта.

Торговельні організації виявляють гнучкість і спритність, що дозволяє їм укладати вельми різні торговельні контракти, а це призводить до різних завдань з вантажоперевезень. Тому наша компанія проявляє таку ж гнучкість і вирішує будь-які завдання пр вантажоперевезень. Це проявляється в можливостях надавати будь-які послуги з вантажоперевезень і іноді вельми різнопланових і вимагають задіяти різні види перевезень і видів транспорту. Завдяки цьому наші клієнти, ще на стадії обговорення контракту, можуть бути впевнені в реалізації і надалі якісне виконання послуг з вантажоперевезень. Також впевнені не тільки в якості, але і в конфіденційності виконання контракту, що дуже важливо для комерційної діяльності.

Можна і далі продовжувати цю тему, але краще не втрачати час — Вашого дзвінка вже чекають.