Рефрижераторна установка контейнера.

Рефрижераторних установка - вершина інженерної думки, основне призначення якої підтримка заданої температури всередині рефрижераторного контейнера. Завдяки рефустановке можна забезпечити необхідну температуру всередині рефрижератора, а значить і необхідну температуру вантажу, що перевозиться. Діапазон заданої температури може бути від -30 ° С до + 25 ° С, з точністю регулювання 0,1 ° С. На сьогоднішній день існують кілька різних типів і підтипів рефустановок розрізняються за схемами компоновки і охолодження, але найпоширенішою є компоновка рефустановкі інтегрованої в машинне відділення рефрижератора.

20RE side

рефрижераторних установка - вершина інженерної ідеї, основне призначення якої підтримка заданої температури всередині рефрижераторного контейнера. Це чудова властивість отримало широке застосування в контейнерних перевезеннях. Завдяки рефустановке можна забезпечити необхідну температуру всередині рефрижератора, а значить і необхідну температуру вантажу, що перевозиться. Діапазон заданої температури може бути від -30 ° С до + 25 ° С, з точністю регулювання 0,1 ° С. На сьогоднішній день існують кілька різних типів і підтипів рефустановок розрізняються за схемами компоновки і охолодження, але найпоширенішою є компоновка рефустановкі інтегрованої в машинне відділення рефрижератора. При цьому компонуванні рефрижераторних установка розташована в торці рефрижератора, з іншого боку (навпроти) від воріт. У цьому машинному відділенні рефрижератора розміщені всі елементи холодильної установки.

рефрижераторних установка автоматично підтримує всередині контейнера необхідну температуру. За температурному діапазону рефрижераторні установки рефрижератора функціонують в 3-х режимах:

 • Замороження (сильне охолодження вантажу і забезпечення температури в діапазоні -10 до -30 ° С з точністю 0,1 ° С).
 • Нагрівання вантажу (підтримання в контейнері температури вище + 2 ° С) забезпечується Тенамі, або роботою рефріжератоной установки по зворотному циклу.
 • Охолодження (забезпечення температури вантажу в діапазоні від +2 до -10 ° С з точністю 0,1 ° С)

Рефрижераторні установки в основному випускаються в США, в Китаї або в Малайзії. Лідерами у виробництві рефустановок по праву є - ThermoKing, Mitsubishi, Carrier Transcold, Daikin, Seacold, Sabroe.

Автономність рефрижераторною установки.

Контейнерні перевезення вимагають великої технологічності і автономності. Завдяки унікальним властивостям холодильної установки, рефрижераторний контейнер має унікальну властивість для контейнерних перевезень — повної автономністю роботи. Це досягається тим, що до складу рефрижераторною установки входить система повної автоматики. Ця система проста і тому і надійна. До складу системи входить контролер, який регулює роботу холодильної установки на всіх заданих режимах.

Контролер забезпечує

 • включення і виключення всіх двигунів
 • включення і виключення всіх нагрівальних елементів (ТЕНів)
 • включення і виключення індуктивних приводів вентилів.
 • самодіагностику холодильної установки
 • самописець - запис і облік всіх аварійних ситуацій і передаварійних станів.

Контролер рефрижераторною установки повністю автономний і енергетично незалежний.

Для роботи холодильної установки потрібне підключення до електрики. На кораблі або в порту холодильна установка може підключатися до трифазної електромережі з напругою 380 вольт. Для забезпечення повної автономності, незалежності від електромереж, наприклад при перевезенні автотранспортом, використовують електрику від дизель-генератора ("gen sets"). Зазвичай дизель-генератор навішується на рефконтейнер. Тоді рефконтейнер стає повністю автономним.


 

Теплообмінний контур рефрижераторною установки контейнера.

Для забезпечення надійної роботи рефустановкі, для збереження вантажу, використовуються найнадійніші елементи конструкції. Надійність елементів була закладена в розрахунках елемента контуру - компресор, конденсатор, терморегулювальний вентиль, ресивер, випарник, модуляційний і байпасний клапан. При проектуванні рефрижераторною установки контейнера, були враховані наступні вимоги:

 • Як говорилося вище - надійність.
 • Всі елементи контуру рефрижераторною установки контейнера повинні - узгоджено спільно працювати в широкому діапазоні робочих режимів.
 • Елементи контуру повинні виготовлятися на основі стандартних інженерних рішень, і звичайних матеріалів.
 • Елементи контуру теплообміну холодильної установки контейнера повинні бути ремонтопридатності.

Всі ці вимоги елементам контуру теплообміну реалізовані і на сьогоднішній день це найдосконаліша організація теплообміну. ​​

Електрообладнання холодильної установки рефрижератора.

Електрообладнання складається:

 1. Чотири електродвигуна.
  Електродвигуни холодильної установки контейнера виготовлені повністю герметичними і з потрійним захистом:
  - по перевищенню температури обмоток;
  - за граничним значенням пускового струму в обмотках;
  - за граничним значенням робочого струму в обмотках;
 2. Трьох електронагрівальних елементів;
  Електронагрівальні елементи необхідні для розмерзання елементів холодильної установки рефрижераторного контейнера, а також разом з електродвигунами вентиляторів забезпечувати теплової нагріву вантажу всередині рефрижераторного контейнера. 
 3. Шести електромагнітних пускачів з вбудованим захистом по пусковому току.

Реалізована електрична схема холодильної установки рефрижератора є однією з найнадійніших. Також забезпечується ремонтопридатність і доступність всіх елементів для діагностики і ремонту.