На сьогоднішній день, контейнерні перевезення вантажів є найбільш затребуваними і багато транспортних компаній раді запропонувати замовникам свої професійні послуги. Сьогодні товари з Китаю є дуже затребуваними, тому перед власниками магазинів або віртуальних торгових майданчиків гостро стоїть питання про доставку вантажів. Для кожного підприємця важливо, щоб товари були доставлені якомога швидше в цілості й схоронності, і бажано за мінімальною ціною, і міжнародні контейнерні перевезення відповідають всім цим вимогам. Якими ж бувають контейнерні перевезення, і який тип транспортування піде саме вам?

Контейнерні перевезення - це основний профіль нашої компанії. Здійснюємо повний технологічний процес контейнерних перевезень, а саме:
Морські контейнерні перевезенняПортове експедирування Авто контейнерні перевезенняСупутні послуги

 

Морські контейнерні перевезення

Контейнерні перевезення по морю сьогодні користуються особливим попитом, оскільки є найдешевшими і безпечними. Єдиний мінус такої доставки - це час очікування, адже судна повинні рухатися з певною швидкістю і долати величезні відстані. Ще однією перевагою можна назвати безпеку таких пересувань, оскільки суду зазвичай застраховані від всіляких випадковостей. Відправляючи свій вантаж по морю, ви можете бути впевнені в тому, що він добереться до пункту призначення цілим і неушкодженим.

Авто контейнерні перевезення

Авто контейнерні перевезення, вартість яких може бути прийнятною, вважаються одним з найшвидших способів транспортування вантажів після авіа доставки. Спеціалізовані автомобілі дозволяють перевозити різноманітні типи вантажів на великі відстані, але найчастіше використовуються як перший або завершальний етап доставки, якщо вона проводиться різними видами транспорту. Китай розташований досить далеко, тому використовуючи тільки автомобілі здійснити доставку буде цілком реально, але затратно. Тому такі міжнародні контейнерні перевезення вантажів ефективно використовуються на проміжних етапах.

Портове експедирування

Контейнерні перевезення - це мультимодальні вантажоперевезення, де використовуються кілька видів транспорту. Основне завдання портового експедирування зв'язати кілька видів транспорту (перевезень) в єдиний технологічний процес контейнерних перевезень. Тобто портове експедирування - це організація якнайшвидшого переходу з морського етапу вантажоперевезення в наземний етап або навпаки.

Супутні послуги

Наша компанія не на словах, а на ділі зацікавлена ​​в успішності бізнесу наших Замовників. Для цього по мимо своїх зобов'язань як експедитора і перевізника надає,   по мірі своїх можливостей, додаткові послуги. А саме: перевантаження / перетарке в портах і МЛС, зважування вантажу, фумігацію, страхування, сюрвеєрські, а також іноді проходження митних процедур та інше.