Контейнер 20 футів.

Контейнер 20 футовий стандартний, позначення - 20 DV, 20 Dry Freight Container, 20 foot, 20 ', 20DC "Dry Container". Даний тип контейнерів, разом з контейнером 40 футів стандартним, найпопулярніші в контейнерних перевезеннях. Цей тип контейнерів використовують для перевезень звичайних вантажів (general cargo), тобто для перевезення сухих вантажів загального призначення. Тип контейнера 20 футовий добре захищає вантаж від кліматичних та природних впливів, конструкція складається з жорстких сталевих стінок, підлогу і дах. Обладнаний герметичними і надійними закриваються дверима.

Контейнер 40 футів.

Контейнер 40 футовий стандартний, позначення - 40 DV, 40 Dry Freight Container, 40 foot, 40 ', 40DC). Це тип контейнерів, разом з контейнером 20 футів стандартним, самі восстребован в контейнерних перевезеннях. Даний тип контейнерів призначений для використання в перевезеннях звичайних вантажів (general cargo) і використовується для перевезення сухих вантажів загального призначення. 40 футовий тип контейнера добре захищає вантаж від природних і кліматичних впливів, має жорсткі сталеві стінки, дах і підлогу. Оснащені надійно і герметично закриваються дверима.

Контейнер 40 футів «High-Cube»

Контейнер 40 футовий «High-Cube» позначення - 40 HC, 40 High-Cube Container, 40HC foot, 40'HC. Даний тип контейнера одна з різновидів контейнера 40DV, відмінність тільки в одному - він вище, більше по висоті 40DV на 300мм. Даний тип контейнерів використовують для перевезень об'ємних вантажів і використовується для перевезення сухих вантажів загального призначення. 40HC футовий тип контейнера добре захищає вантаж від природних і кліматичних впливів, має жорсткі сталеві стінки, дах і підлогу. Оснащені надійно і герметично закриваються дверима.

Рефрижераторний контейнер 40 футів.

40-ти футовий рефрижераторний контейнер - контейнер, з ізотермічними корпусами і обладнаними рефрижераторними установками. Позначення контейнера - 40RE, 40RS, 40Rt, 40REEFER. Головна функція рефрижераторного контейнера - необхідна тара при перевезеннях вантажів при заданій температурі. Конструкція 40-ка футового рефрижераторного контейнера забезпечує певну температуру вантажу в контейнері, а на відміну від 20-ти футового рефрижератора забезпечує перевезення термічних вантажів більшого обсягу. Діапазон забезпечуваних температур -28 ° С до + 25 ° С.

Рефрижераторний контейнер 20 футів.

Рефрижераторний 20-ти футовий контейнер (рефрижератора, англ. Refrigerated container, reefer) - контейнер, з тепло ізольованим корпусом і обладнаний холодильною установкою. Позначення контейнера - 20RE, 20Rt, 20RS, 20REEFER Основне призначення рефрижераторного контейнера - зручна тара для перевезення вантажів, що вимагають певну температуру. І дійсно завдяки своїй конструкції 20-ти футовий рефрижераторний контейнер може забезпечити задану температуру всередині контейнера, а значить і необхідну температуру вантажу. Діапазон робочих температур -28 ° С до + 25 ° С. Але існують і рефрижераторні контейнери, які можуть підтримувати температуру в контейнері до -60 ° С.

Рефрижераторна установка контейнера.

Рефрижераторних установка - вершина інженерної думки, основне призначення якої підтримка заданої температури всередині рефрижераторного контейнера. Завдяки рефустановке можна забезпечити необхідну температуру всередині рефрижератора, а значить і необхідну температуру вантажу, що перевозиться. Діапазон заданої температури може бути від -30 ° С до + 25 ° С, з точністю регулювання 0,1 ° С. На сьогоднішній день існують кілька різних типів і підтипів рефустановок розрізняються за схемами компоновки і охолодження, але найпоширенішою є компоновка рефустановкі інтегрованої в машинне відділення рефрижератора.