Доставка вантажів з Китаю залізничним транспортом

Доставка залізнічнім транспортом

Доставки вантажів з Китаю іноді здійснюється наземним транспортом, іноді це залізничний транспорт. Це економічно доцільний спосіб, якщо є необхідність в доставці вантажів доставляти з Північної і Західної частини Китаю і якщо вантаж від 60 тонн і вище.

На сьогоднішній день залізничний транспорт часто використовують для прямих поставок різних товарів, а також в схемах мультимодальних перевезень, коли певний відрізок шляху вантаж перевозиться на одному виді транспорту, а після його занурюють на поїзд, для остаточної доставки. Доставка з Китаю залізницею проводиться найчастіше тоді, коли виробничі склади розташовані далеко від морських шляхів, і найвигідніше в цьому випадку транспортувати товари саме поїздом. Оскільки доставка по залізниці здійснюється для перевезення вантажу на великі відстані, то найвигідніше так провозити великогабаритні або ж консолідовані вантажі. Однак вибір завжди залишається за замовником, і тільки він може визначитися, що у нього в пріоритеті - час, гроші або безпеку тендітних товарів.

Особливості та нюанси жд доставки з Китаю.

Доставка вантажів з Китаю залізницею крім своїх переваг, має ще й деякі нюанси, які обов'язково потрібно враховувати. Наприклад, вантаж, який ви хочете перевезти, за своїм обсягом не повинен бути більше ніж контейнер, в разі, якщо буде проводитися контейнерна перевезення. В іншому випадку, ваш контейнер буде демонтований і його Дані розбиваються на кілька контейнерів. Такі правила необхідно дотримуватися, оскільки це норми міжнародних перевезень. Крім того, жд доставка вантажів з Китаю поширюється не просто на великогабаритні багажі, а й на такі вантажі, які вимагають використання спеціалізованого обладнання, для цього до основного складу необхідно прикріпити спеціальний вагон, який вже буде обладнаний для даного вантажу. Наприклад, під час перевезення швидкопсувних продуктів до основного складу буде прикріплена спеціальна морозильна камера, і це називається жд доставка рефконтейнеров з Китаю .

Сьогодні саме цей вид доставки має особливий попит, оскільки вона здійснюється незалежно від погодних умов, а також без затримок в святкові або вихідні дні. Крім того, жд доставка з Китаю має прийнятну вартість і проводиться досить оперативно. Очевидно, що процес транспортування будь-яких вантажів є досить складним і трудомістким, тому з цим повинні розбиратися спеціалізовані компанії-посередники, які зроблять все на вищому рівні, і ваш вантаж буде доставлений в цілості й схоронності. Сьогодні такою компанією є і ми, і наші фахівці завжди готові вам допомогти. Не важливо, що ви виберете - контейнерні перевезення або збірну доставку вантажів, ми постараємося зробити все швидко і якісно.