Збірних вантажів

Доставка из Китая

Для виконання замовлень на перевезення малих вантажів, недоцільно використовувати контейнерне обладнання, якщо воно буде використано менше ніж на половину. Для цього є рішення - об'єднати кілька малих вантажів, для перевезення в одному контейнері. Для даного перевезення використовують термін - LCL перевезення.

Далеко не кожен підприємець сьогодні має можливість замовляти товари з Китаю цілими контейнерами, тому тепер для транспортування невеликих посилок є відмінне рішення - доставка збірних вантажів з Китаю . Це зручно для тих, хто регулярно робить невеликі закупівлі для свого магазину або просто бізнесу, хотів би своєчасно отримувати своє замовлення. Збірні вантажі з Китаю - це комбінація з невеликих партій товарів від різних постачальників, які перевозяться в одному контейнері по одному шляху. Для будь-якого підприємця доставка збірного вантажу є дуже вигідною, оскільки так він може, практично нічим не ризикуючи, поповнити асортимент свого магазину новими товарами, щоб зрозуміти, чи буде на них попит з боку покупця.

Як здійснюється доставка збірних вантажів.

Існує кілька типів доставки, і кожен з них має свої переваги і недоліки. Найпоширенішим способом перевезення збірних вантажів є транспортування по морю, оскільки така доставка має мінімальну вартість, однак, замовнику необхідно буде набратися терпіння, так як цей вид доставки здійснюється досить довго. Перевезення збірних вантажів з Китаю може бути оперативною, якщо ви виберете транспортування літаком, однак такий різновид доставки є найдорожчою. Щось середнє між цими видами перевезень - доставка по залізниці: вона є такою ж надійною і безпечною, як і попередні, має середню вартість, але і не дуже швидко здійснюється.

Збірні вантажі з Китаю, вартість доставки яких може бути досить різною, мають свої переваги. Навіть якщо ви хочете перевезти зовсім невеликий вантаж, то заплатите тільки за те місце, який він буде займати в транспортному засобі, що не важливо, що це буде: літак або поїзд. Тому, ви можете самі регулювати партії, які готові оплатити на даний момент. Якщо ви не готові чекати довго морського перевезення, то можете замовити невелику партію необхідного товару літаком, і так зможете істотно заощадити час. Наприклад, це можуть бути зразки тих товарів, які ви тільки хочете ввести в асортимент свого магазину. І навпаки - якщо ви хочете замовити велику партію товару, але готові чекати - віддайте перевагу морським перевезенням.

Привезти збірний вантаж з Китаю, ціна якого буде прийнятною допоможе вам наша компанія, яка вже кілька років успішно працює в даній сфері послуг. Наші фахівці добре розбираються у всіх тонкощах і специфіці даної роботи, тому ми можемо гарантувати надійність, оперативність і високу якість послуг, що надаються. Нам під силу будь-які вантажоперевезення !