Доставка з Китаю Контейнерами

Доставка контейнера з Китаю сьогодні є, мабуть, найпоширенішим способом транспортування всіляких вантажів. Цей спосіб відрізняється від інших наявністю особливих переваг, які багато замовників вже встигли оцінити на власному досвіді.

Авіа доставка з Китаю

Авіаперевезення - найдорожчий і найшвидший вид перевезень, Для доставки вантажів з Китаю авіа перевезення мають дуже важливою якістю - вартість перевезень прямо залежить від ваги вантажу. І якщо вантаж має незначну вагу і об'єм, то доставка з Китаю вантажу авіатранспортом має конкурентну вартість.

Доставка залізничним транспортом

Доставки вантажів з Китаю іноді здійснюється наземним транспортом, іноді це залізничний транспорт. Це економічно доцільний спосіб, якщо є необхідність в доставці вантажів доставляти з Північної і Західної частини Китаю і якщо вантаж від 60 тонн і вище.

Доставка з Китаю збірних вантажів

Для виконання замовлень на перевезення малих вантажів, недоцільно використовувати контейнерне обладнання, якщо воно буде використано менше ніж на половину. Для цього є рішення - об'єднати кілька малих вантажів, для перевезення в одному контейнері. Для даного перевезення використовують термін - LCL перевезення.

Сьогодні, доставка вантажів з Китаю - це не просто транспортування і переміщення контейнерів, а скоріше комплексний і досить ємний процес, який вимагає професійного втручання. Саме тому ми вирішили запропонувати всім бажаючим свої високоякісні послуги. Будь-яка доставка вантажів з Китаю в Україну, вироблена нашою компанією, починається з аналізу найбільш підходящих варіантів, обліку різноманітних чинників, а також оптимізації логістичних ланцюжків по всьому шляху вантажу. Ми практикуємо такий підхід не випадково, оскільки так ми можемо з максимальною ефективністю використовувати кошти своїх клієнтів і суттєво економити на перевезеннях.

Як здійснюється доставка вантажів з Китаю?

Якщо ви звернетеся в нашу компанію, то ми зможемо вам допомогти з:

  • Транспортуванням різноманітних вантажів з Китаю;
  • Зберіганням ваших товарів на наших власних сладах;
  • Упаковкою товарів і їх навантаженням;
  • Підготовкою різних митних документів.

Сьогодні грамотний контроль над дотриманням всіх правил процесу покупки, транспортування і доставки клієнту дозволить істотно знизити всілякі ризики, які можуть виникнути при доставці вантажів з Китаю, ціна на яку може бути досить високою. Якщо у замовника є будь-які особливі вимоги щодо транспортування, то наша компанія підбере оптимальний вид транспорту для цієї роботи. Сьогодні нам доступні всі види існуючого транспорту - авіа, водний, залізничний і автомобільний. Кожен вид транспорту ідеально підходить до певних видів вантажів, тому для початку ми повинні вирішити це питання. Наприклад: якщо ви хочете якомога швидше і дешевше отримати свій вантаж, то така доставка з Китаю в Україну буде здійснюватися за допомогою авіатранспорту. А що стосується великогабаритних вантажів і товарів, то їх вигідніше всього зробити контейнерні перевезення з Китаю .

Ще одне важливе питання - це юридичний супровід вантажів, яке проводиться по всьому шляху слідування. Не варто звертатися до брокерів, які пропонують складні і не завжди законні схеми, доставка з Китаю , яка буде здійснюватися нашою компанією вже включає в себе грамотне оформлення всіх документів, тому, вам не потрібно буде витрачати багато сил і часу на їх складання. Вартість доставки вантажів з Китаю буде залежати від багатьох факторів, таких як тип вантажу, відстань, спосіб транспортування та інше, тому таку інформацію ми прораховуємо для кожного конкретного випадку. Звертайтеся в нашу компанію, і ви отримаєте повний спектр необхідних послуг за доступною ціною.