Глосарій

Глосарій транспортніх термінів і скорочень</spa

Search for glossary terms (regular expression allowed)
Begin with Contains Exact termSounds like
Term Definition
Гаазької ПРАВИЛА

міжнародні основні положення, що визначають обсяг відповідальності судновласників при перевезенні вантажів за коносаментами

Габарити навантаження на залізницях

максимальне поперечне розтин, за межі якого не повинен виходити залізничний рухомий склад з вантажем. Існують наступні основні чотири габариту, визнаних МСЗ: міжнародний, А, В і С. Ці габаритів наведені для окремих ліній. Недотримання мінімального габариту навантаження в ході перевезення не допускається. Повинні враховуватися обмеження по ширині і висоті вантажу на поворотах. У разі вантажних відправок в рамках комбінованих перевезень габарити А і В найчастіше перевищуються. Іншим габаритом, які мають особливе значення для комбінованих перевезень, є габарит В +. Існує також багато інших визнаних габаритів (Р / С / S / & hellip;).
Rail loading guage

Горизонтальний метод вантаження і вивантаження

навантаження або вивантаження автотранспортних засобів, вагона або интермодальной транспортної одиниці на судно або з судна на їхніх власних колесах або колесах, якими вони оснащуються для цієї мети. У разі & quot; катящегося шосе & quot; тільки автотранспортні засоби в'їжджають на залізничну платформу або з'їжджають з неї.
& quot; ро-ро & quot; (Roll-on-roll-off)