Глосарій

Глосарій транспортніх термінів і скорочень</spa

Search for glossary terms (regular expression allowed)
Begin with Contains Exact termSounds like
Term Definition
Комбінована перевезення

інтермодальні перевезення, в рамках якої більша частина європейського рейсу припадає на залізничний, внутрішній водний або морський транспорт і будь початковий і / або кінцевий відрізок шляху, на якому використовується автомобільний транспорт, є максимально коротким.

Контейнер

загальне позначення ємності для перевезення вантажу, що є досить міцною для багаторазового використання, зазвичай придатної для штабелювання і оснащеної пристосуваннями, що дозволяють її транспортувати на різних видах транспорту.
Container

Контейнер надвисокої місткості

контейнер, розміри якого перевищують стандарти ІСО. Його розміри можуть варіюватися і складати, наприклад, по довжині metricconverter> 45 футів ( metricconverter> 13,72 м), metricconverter> 48 футів ( metricconverter> 14,64 м) або metricconverter> 53 фути ( metricconverter> 16,10 м).
Super high cube container

Контейнер підвищеної ємності

стандартний по довжині і ширині контейнер ІСО, висота якого становить metricconverter> 9 футів і metricconverter> 6 дюймів ( metricconverter> 2,9 м). Ці високі контейнери зараз включені в переглянутий стандарт ІСО.
& nbsp ; High cube container

контейнерні перевезення

Контейнерні перевезення - один з найпрогресивніших видів міжнародних перевезень. Основна відмінність доставка вантажів у спеціальній тарі - контейнерах. Детальніше контейнерні перевезення

Кутовий фітинг

місця кріплення, що знаходяться зазвичай у верхніх і нижніх кутах контейнера, в які вводяться поворотні замки або інші пристосування, що дозволяють піднімати, штабелювати, закріплювати контейнер. Ці фітинги все частіше використовуються на знімних кузовах, але не в кутах, а в місцях, відповідних місцю розташування кутових фітингів на 20- чи 40-футових контейнерах.
Corner fitting