Глосарій

Глосарій транспортніх термінів і скорочень</spa

Search for glossary terms (regular expression allowed)
Begin with Contains Exact termSounds like
Term Definition
Рort Sec

поняття існує тільки під французькою та англійською мовами . Внутрішній термінал, який безпосередньо пов'язаний з морським портом.
Рort Sec
Dry port

Рампа "ро-ро"

зазвичай регульована горизонтальна або похила рампа, що дозволяє автотранспортним засобам заїжджати на судно або в залізничний вагон або виїжджати з них.
Ro-ro ramp

ро-ро

навантаження чи вивантаження автотранспортних засобів, вагона або интермодальной транспортної одиниці на судно або з судна на їхніх власних колесах або колесах, якими вони оснащуються для цієї мети. У разі & quot; катящегося шосе & quot; тільки автотранспортні засоби в'їжджають на залізничну платформу або з'їжджають з неї.

дивись також Горизонтальный метод вантаження і вивантаження

Roll-on-roll-off

Розмитнення вантажів

це термін, який використовують професіонали в розмовній мови при необходімсті розмитнити товар. У ділових розмовах і контрактах розмитнення описується терміном митне очищення. У нашій компанії розмитнення проводиться кваліфікованими та досвідченими фахівцями, які знають, як краще оформити документи і не допустять помилок. Розмитнення починається з підготовчого етапу, в процесі якого митний брокер аналізує документи для митного оформлення. Далі розмитнення переходить на наступний етап, в якому брокер безпосередньо клієнта на митниці і безпосередньо допомагає розмитнити перевозяться товари. Розмитнення та доставка вантажів здійснюється також у комплексі з іншими послугами, такими наприклад як консультація клієнтів. У підсумку розмитнення виконана, коли товар успішно проходить через митницю.