Глосарій

Глосарій транспортніх термінів і скорочень</spa

Search for glossary terms (regular expression allowed)
Begin with Contains Exact termSounds like
Term Definition
Rail loading guage

максимальне поперечний переріз, за ​​межі якого не повинен виходити залізничний рухомий склад з вантажем. Існують наступні основні чотири габариту, визнаних МСЗ: міжнародний, А, В і С. Ці габаритів наведені для окремих ліній. Недотримання мінімального габариту навантаження в ході перевезення не допускається. Повинні враховуватися обмеження по ширині і висоті вантажу на поворотах. У разі вантажних відправок в рамках комбінованих перевезень габарити А і В найчастіше перевищуються. Іншим габаритом, які мають особливе значення для комбінованих перевезень, є габарит В +. Існує також багато інших визнаних габаритів (Р / С / S / & hellip; ).
Габарити навантаження на залізницях

RCVR

Зменш. з довідника морських і контейнерних перевезень Receiver
Приймач

RE

Контейнер-рефрижератор, застосовуваний для перевезення вантажів, чутливих до температурного режиму (продукти харчування, деякі хімічні речовини).

RE

Контейнер-рефрижератор, застосовуваного для перевезення вантажів, чутлівіх до температурного режиму (продукти харчування, деякі хімічні Речовини).

Reach stracker

транспортний засіб (тягач), обладнане фронтальним механізмом для підйому, штабелювання або переміщення інтермодальних транспортних одиниць.
Штабелер

RECAP

Зменш. з довідника морських і контейнерних перевезень Recapitulation of the terms and conditions agreed
Узагальнена умовами згоден

REVERSIBLE

Зменш. з довідника морських і контейнерних перевезень (Detention). If loading completed sooner than expected at load port, then days saved can be added to discharge operations.
(Затримання). Якщо завантаження завершена раніше, ніж очікувалося, навантаження на порт, потім днів зберігаються можуть бути додані для виконання операцій.

Ro-ro ramp

зазвичай регульована горизонтальна або похила рампа, що дозволяє автотранспортним засобам заїжджати на судно або в залізничний вагон або виїжджати з них.
Рампа & quot; ро-ро & quot;

Road train

автотранспортний засіб з причепом.
Автопоїзд

Road-rail transport

комбінована перевезення залізничним і автомобільним транспортом. Російський термін & quot; контрейлерна перевезення & quot; відноситься до окремого випадку перевезення автомобільних напівпричепів залізницею.
Автомобільно-залізничне перевезення

ROB

Зменш. з довідника морських і контейнерних перевезень Remaining On Board
Решта на борту

Rolling-road wagon

залізничні вагони з низькою підлогою, що утворюють у зчепленні & quot; катящееся (біжить) шосе & quot ;.
Вагон & quot; катящегося (біжить) шосе & quot; p >

RT

Зменш. з довідника морських і контейнерних перевезень Revenue Tonne (ie 1.0 metric tonne or 1.0 cubic meter, whichever greater). The overall RT is calculated on a line by line basis of the Packing List using the largest amount. The overall freight liability is calculated on the total RT amount, multiplied by the freight rate.
Виручка Тонна (тобто 1,0 метричної тонни або 1,0 кубічних метрів, при цьому більше). Загальна РТ розраховане на прямій лінії на основі цього пакувальний лист, використовуючи велику кількість. В цілому вантажні відповідальності обчислюється по РТ загальна сума, помножена на ставці фрахту.