Міжнародні авто перевезення

міжнародні автоперевезення

Міжнародні автоперевезення дозволяють українському бізнесу здійснювати вантажоперевезення з континентальними країнами Європи та Азії. Тут ми можемо запропонувати повний комплекс послуг -   доставка вантажу " від дверей до дверей ".

Наші потенційні клієнти, перш ніж почати з нами працювати, завжди ставлять нам тест – чекають самого " дешевого " пропозиції щодо вартості вантажоперевезення. Ми можемо запропонувати більш глобальне рішення.

Економія в міжнародних автоперевезеннях.

В умовах жорсткої конкуренції кожен учасник вантажоперевезення прагне отримати більший дохід, прибуток. Стандартно це можна зробити двома шляхами:
1. Нарощувати / збільшувати обсяг продажів і відповідно обсяг вантажоперевезень. Пошук і утримання клієнтів.
2. Зменшувати витрати на вантажоперевезення.

Якщо в першому випадку ми можемо збільшити свій прибуток в рази, то в другому випадку отримати зменшення витрат в міжнародних автоперевезеннях можна на якісь відсотки. Напрошується висновок, що для замовника міжнародні автоперевезення необхідно більше приділяти увагу   на " просування " свого товару / вантажу, а не на незначній економії. Звичайно, не варто " переплачувати " при міжнародних автоперевезеннях. Вартість міжнародні автоперевезення повинна бути оптимальною.  

Міжнародні автоперевезення - ризики при економії (зменшення витрат).

Знайшовши " дешевого " перевізника – ви отримуєте " дешеву " ;, низькоякісну послугу. &Quot; Дешевий перевізник " – це дурний перевізник. Ви довірите свій вантаж і свою відповідальність за Договором – дурним людям?   Ви повинні усвідомити, економія 100-200 $ на міжнародній автоперевезення, Ви отримуєте значне збільшення ризиків одержати не якісну послугу. Наприклад – нетямущого водія, що не надійний автотранспорт, зриви термінів постачань. &Quot; Безглуздість " перевізника відіб'ється на Вашій діловій репутації. Ви ризикуєте втратити клієнта і на подальшу співпрацю з боку одержувача / покупця. А Ви ж не забули, що збільшити свій прибуток Ви можете, тільки якщо будете утримувати і збільшувати число клієнтів.

І навпаки оплачуючи "нормальну" або "гарну" ставку, Ви в праві вимагати відповідну якість виконання міжнародних автоперевезень. Справедлива ціна доставки вантажу, є необхідною умовою якості виконання міжнародних автоперевезень, а ось достатньою умовою є " якісний " виконавець.

У нашій компанії працюють професіонали, які " бачать картину всю цілком " ;, тобто думаючі не тільки оперативно і тактично, але і стратегічно. Тому наш клієнт застрахований від інших помилок.

Доставка вантажу повинна здійснюватися не з найменшою ціною, а найменшими ризиками вантажоперевезення.

Наявність свого автотранспорту для міжнародних автоперевезень.

Багато Замовники помилково вважають, що для якісної та економічної автоперевезення, потрібно, щоб у виконавця був свій автотранспорт. Але помилка полягає в тому, що у власника автотранспорту зовсім інші цілі – йому треба отримати максимальну ціну. А також не факт, що у нього буде в заданому місці і в заданий час і необхідний тип автотранспорту. А Ваша мета отримати найменшу вартість вантажоперевезення.

Для здійснення доставки вантажу автомобільним транспортом необхідний тільки професіоналізм. І ні в якому разі не потрібно мати свій автотранспорт. Завдяки своїм знанням і сучасними засобами комунікації наші фахівці, для здійснення вантажоперевезення, зможуть надати в необхідний час і за заданою адресою автотранспорт під завантаження. Для доставки вантажу з найменшою собівартістю. Наше завдання отримати вибір і скористатися кращою альтернативою. А альтернатива дає кращу якість і оптимальну ціну на міжнародні автоперевезення.

Ми виконуємо міжнародні автоперевезення та автоперевезення по Україні будь-якої складності і будь-якого виду.