Контенерні перевезення Портове експедирування

Портове експедирування

Контейнерні перевезення - це мультимодальні вантажоперевезення, де використовуються кілька видів транспорту. Основне завдання портового експедирування зв'язати кілька видів транспорту (перевезень) в єдиний технологічний процес контейнерних перевезень. Тобто портове експедирування - це організація якнайшвидшого переходу з морського етапу вантажоперевезення в наземний етап або навпаки.

Експедиція - це комплекс послуг, які виявляються при транспортуванні різних вантажів. Транспортне експедирування є сукупністю робіт, які необхідні для організації транспортного ланцюжка, а також з документального супроводу вантажів. Займатися цим питанням повинні компанії-експедитори, які добре знайомі і з нюансами роботи, і з маршрутом перевезень. Якщо мова йде про морської доставки, то тут необхідно буде здійснити портове експедирування, при якому замовник повинен вибрати необхідні послуги, а транспортна компанія здійснить весь комплекс робіт. Саме від грамотного виконання всіх умов і правил буде залежати вартість даної транспортування. Не варто, в гонитві за дешевизною, вибирати невідомі компанії, які пропонують найнижчу ціну на свої послуги, оскільки в результаті це може обернутися величезними штрафами і витратами, краще звернутися до перевірених експедиторам, які готові зробити все на вищому рівні.

Саме по собі портове експедирування включає в себе досить складну роботу з документами, агентами, терміналами, а також різними контрольованими органами. Це своєрідне врегулювання формальностей, які можуть бути пов'язані зі складними технологічними процесами.

  • Для початку експедитор отримує документи на певний контейнер, ще до його прибуття в порт, і, на підставі цих паперів буде підготовлено спеціальний дозвіл на вивезення даного контейнера. Документ містить близько двадцяти реквізитів, тому правильно заповнити його зможе тільки хороший фахівець з досвідом.
  • Далі необхідно проконтролювати прибуття контейнера в порт і отримати дозвіл у контролюючий органів.
  • Наступним кроком буде отримання дозволу на подальшу доставку вантажів одержувачу від самого порту і контейнерної лінії, і на цьому ж етапі оплачуються всі послуги.
  • На завершальному етапі оформляються документи для автомобільної доставки вантажу.

    Найголовніше, що потрібно від компанії-експедитора - це швидко і коректно оформити вантажі, щоб уникнути можливих штрафів. Тому сьогодні наша компанія рада запропонувати вам свої послуги з портового експедирування, яке буде проведене за всіма правилами, без затримок і фінансових витрат. Для наших фахівців така робота не здається складною, і ви зможете переконатися в тому, що доставка по морю - найдешевша і вигідна у фінансовому відношенні, на відміну, наприклад, від автоперевезення .