Контенерні перевезення Супутні послуги

контейнерні перевезення

Наша компанія не на словах, а на ділі зацікавлена ​​в успішності бізнесу наших Замовників. Для цього по мимо своїх зобов'язань як експедитора і перевізника надає,   по мірі своїх можливостей, додаткові послуги. А саме: перевантаження / перетарке в портах і МЛС, зважування вантажу, фумігацію, страхування, сюрвеєрські, а також іноді проходження митних процедур та інше.  

А саме:

Додаткові послуги контейнерні перевезення.

  1. Перевантаження / перетарке в портах. Іноді буває економічно доцільно коли доставка вантажу з Китаю здійснюється в порт або з порту не в контейнерах а звичайним наземним транспортом для вантажоперевезення. Наша компанія візьметься за організацію перевантаження вантажу з транспорту в контейнер або з контейнера на транспорт для подальшої вантажоперевезення, як на території порту. так і на спеціальних складах.
  2. Надання МЛС - митно-ліцензійний складу. Іноді в процесі вантажоперевезення вимагається зберігання, складування вантажу. Але доставка вантажу з Китаю або інших країн, відбувається під контролем митних служб, тому є склади, які мають ліцензії, дозволу митних органів. Наша компанія може надати такий склад - МЛС, в будь-якій точці світу.
  3. Розмитнення - проходження митних процедур та сплати мит, податків та інших зборів державі та отримання дозвільних документів на вільний обіг з вантажами. Розмитнення більшості випадків відбувається за адресою одержувача вантажоперевезення, але розмитнення можна провести на території порту. При необхідності наша компанія надасть Вам митних брокерів.
  4. Організація огляду вмісту контейнера. Іноді митні органи вимагають огляду вмісту контейнера, на визначення відповідність вантажу із зазначенням в документах. А саме відповідність характеристик - найменування та відповідність кодів КВЕД, кількості, ваги вантажу та інше. Перевірка одержувачем, а точніше його представником, якості та кількості вантажу, товару до повного митного оформлення. Наша компанія організовує даний огляд з оплатою послуг порту і вантажників, під контролем митних органів. Тут необхідно вказати, що весь процес контролюється нашими фахівцями, тому ми по максимуму контролюємо акуратність роботи вантажників і не упереджене ставлення працівників митних служб. Вантажоперевезення - це не тільки швидкість доставки вантажу, а і його збереження і відсутність суперечок з митними органами.
  5. Проведення зважування для визначення ваги вантажу в контейнері. Знову ж для швидкого визначення основної характеристики вантажу, товару. Тут необхідно для уникнути уповільнення доставки вантажу, тому наша компанія має договори з декількома вантажними терміналами, які мають вагове обладнання, а також ми попередньо авансуємо їхні послуги, для уникнення затримок у процесі вантажоперевезення.
  6. Дуже часто, навіть коли відбувається доставка вантажу з Китаю і ніби як повністю налагоджений механізм вантажоперевезення, наш клієнт задається питанням збереження вантажу або фінансових коштів вкладених у нього. Для таких випадків ми пропонуємо послуги страхування вантажу. Наша компанія працює тільки з перевіреними і сумлінними страховими компаніями. Ці компанія також знають про якість і надійність роботи нашої компанії в галузі вантажоперевезень, тому ризики і відповідно послуги зі страхування будуть мінімальні.
  7. Доставка вантажів з Китаю - не габаритних вантажів, надважких і небезпечних. Тут наша компанія забезпечує не тільки спеціальний автотранспорт. але й одержання на нього спеціальних дозвільних документів.

Також за Вашим запитом наша компанія організовує вантажоперевезення в будь-якими нестандартними вимогами. Наш досвід роботи з 1992 року завжди дозволить прийняти правильне рішення завдання і виконати його якісно і надійно.