Морські контейнерні перевезення

Морські контейнерні перевезення

Контейнерні перевезення по морю сьогодні користуються особливим попитом, оскільки є найдешевшими і безпечними. Єдиний мінус такої доставки - це час очікування, адже судна повинні рухатися з певною швидкістю і долати величезні відстані. Ще однією перевагою можна назвати безпеку таких пересувань, оскільки суду зазвичай застраховані від всіляких випадковостей. Відправляючи свій вантаж по морю, ви можете бути впевнені в тому, що він добереться до пункту призначення цілим і неушкодженим.

Також, морські контейнерні перевезення , вартість яких буде невисокою, призначені для транспортування і великогабаритних вантажів, і невеликих посилок, які відправляються за допомогою збірного вантажу.

В даний час морські контейнерні перевезення є одними з найбільш затребуваних для транспортування різних вантажів, не тільки між континентами, а й між країнами. Основною перевагою перевезень по морю є їх низька вартість, а також налагоджена система транспортування. Ще з Древніх часів люди використовували морські шляхи для доставки своїх товарів в інші країни, і до цього дня, з огляду на сучасні технології, які доступні людству, цей спосіб перевезень є одним з найнадійніших.

Особливість морських перевезень полягає в тому, що вода покриває велику частину земної кулі і такі простори дають можливість вільно пересуватися навіть найбільшим транспортним засобам. На відміну від автомобілів, танкери або суховантажі мають можливість не обмежуватися вузькою дорогою, і долати величезні відстані з великою кількістю, навіть великогабаритних вантажів на борту. Морські контейнерні перевезення вантажів сьогодні стали втіленням надійності і величини, і сучасні судна призначені для транспортування самих великогабаритних вантажів, перевезти які звичайним транспортом досить складно. Якщо танкери призначаються для доставки наливних вантажів, тобто різних рідин, то суховантажі є буквально універсальними плавзасобами, які можуть перевезти будь-насипні вантажі, контейнери та інше.

Міжнародні морські контейнерні перевезення вантажів є ідеальним варіантом для доставки в ті регіони, де не дуже добре розвинена дорожня інфраструктура, або ж використання сухопутного транспорту не зовсім доцільно. Транспортування морем обходиться досить дешево, однак вона займе більше часу. Контейнери для доставки використовуються не тільки для великогабаритних, але і для перевезення небезпечних вантажів, коли необхідно дотримуватися спеціальні умови зберігання. Сьогодні вже здається очевидним той факт, що перевезення по морю - процес досить складний і трудомісткий, тому його найкраще довіряти компаніям-посередникам, які добре знають всі специфіку і тонкощі даної роботи. Наша компанія готова допомогти вам доставити будь-які вантажі морськими шляхами, при цьому ви зможете значно заощадити, оскільки таке транспортування обійдеться вам значно дешевше, ніж, наприклад автоперевезення, або ж доставка літаком. Також ми готові забезпечити якісне портове експедирування

Доставка вантажів c Китаю

Не секрет, що більше 90% доставка вантажів в Україну здійснюється з Китаю. Тут є кілька специфічних моментів, а саме:
- часова різниця в часі;
- святкові дні і сезонність відрізняються як від українських, так і європейських;
- культурні та національні відмінності.
У морських контейнерних перевезеннях необхідно враховувати ці особливості.

Можна ще багато чого написати і Вам багато читати, але ж раціональніше - просто передзвонити нам.