Вантажоперевезення

Наша компанія якісно надає всі послуги з вантажоперевезень. Відповідно наша компанія відповідає всім підвищеним сучасним вимогам до виконання вантажоперевезень. Це компетентність і гнучкість, а також велика універсальність. Наша універсальність дозволяє здійснити процес перевезення вантажу з будь-якою метою і на будь-які відстані.

Ми надаємо широкий спектр послуг з вантажоперевезень.

 

Контейнерами<

Авіатранспортом

Залізничним транспортом

Автотранспортом

Збірних вантажів

  

Морські контейнерні перевезення

Портове експедирування

Авто контейнерні перевезення

Супутні послуги

 

Сьогодні будь-які вантажоперевезення досить затребувані, особливо яскраво це стало виражатися на тлі популярних нині закупівель за кордоном. Воно й не дивно, сучасним підприємцям набагато вигідніше замовити партію товару, тим більш, що сьогодні дуже доступною стала продукція від китайських виробників, яка вельми конкурентоздатна за своєю якістю. Тепер немає ніякого сенсу їхати за черговою партією товару в іншу країну, оскільки можна замовити її навіть не виходячи з дому, і отримати, також, за вказаною адресою. Єдине, з чим залишиться розібратися - це тип доставки. Будь-які перевезення сьогодні мають свої сильні і слабкі сторони, однак кожен замовник зможе підібрати для себе підходящий варіант.

Як вибрати тип вантажоперевезення?

Найпоширенішою і затребуваною є доставка морськими шляхами, такі міжнародні перевезення привабливі для підприємців, і навіть великих торгових компаній тим, що мають найнижчу вартість. Однак, тут є один нюанс - такий тип транспортування досить затягнутий у часі, часом, своє замовлення доводиться чекати близько місяця. Але, якщо ви не обмежені за часом, то для вас така доставка буде ідеальною. Якщо ж все відбувається з точністю до навпаки - і для вас дуже важливо зекономити дорогоцінний час, то ви можете замовити авіа доставку, яка на сьогоднішній день є найбільш оперативною. Але, за неї доведеться заплатити чималу суму грошей, а й це з лишком себе виправдає.

Вантажні перевезення залізницею знаходяться десь між морської доставкою та доставкою літаком. Залізничний транспорт, хоч і є досить економічним, але він все одно буде коштувати дорожче, ніж перевезення морем. Що стосується часу, то це набагато швидше, ніж ті ж транспортування морськими шляхами. Тому, у кожного підприємця є вибір - час або гроші. Автомобільна доставка вантажів використовується в основному на проміжних етапах, тому складно судити про її доцільність, проте в деяких випадках і вона може бути досить вигідною.

Наша компанія надає всі види перевезення вантажів, як для приватних осіб, так і для великих компаній, які б хотіли надійно і якісно провести доставку з Китаю, або інших країн Європи або Азії. Ми готові взяти на себе всі позови такої роботи, оскільки наші фахівці відмінно розбираються у всіх тонкощах подібних процесів. Замовивши нам доставку з Китаю , ви можете бути впевнені в тому, що ваш вантаж добереться до місця призначення цілим і неушкодженим, а ви заплатите за його транспортування прийнятну суму.