Американські палети, піддони

Американські палети, піддони відрізняються насамперед своїми розмірами 1200х1200х150 мм. І це єдино стандартні палети, піддони, які можуть бути двухнастільние. Тобто палети, на які можна расмещать вантажі з двох сторін (настилів) - верх і низ можуть мінятися місцями. І так американські палети можуть бути однонастільнимі і двухнастільнимі (двосторонній). Конструктивно американські палети виготовляють четирёхзаходнимі - вилочний захват вантажної техніки може захоплювати вантаж з усіх чотирьох сторін.

Тут треба зазначити, що США були родоначальниками палет. Це було пов'язано з прогресивним розвитком технологічних процесів перевезень навантажувальної підйомно-транспортної техніки та історичними етапами розвитку самих США. Остаточно свій вигляд палета отримала в далекому 1925 році. Перший виробник палет, піддонів була фірма з США NWPCA (National Wooden Pallet and Container Association). Более детально про історію появи палет, піддонів.

Конструкція американських палет, піддонів.

euro pallet

Розміри американських палет - 1200х1200х150 мм, які визначені й затверджені в травні 2012 року, стандартом UNIFORM STANDART FOR WOOD PALLETS. При виготовленні американських палет, піддонів з деревини, то найтонші її елементи повинні бути товщиною не менше 6мм. Деревина може бути - сосна, тополя, осика або вільха. Власна вага однонастільной американської палети важить 15-20кг, а двухнастільной американської палети - до 40 кг. Вантажопідйомність таких палет, Подоння - від 1000 до 1200 кілограм.

Американські палети виробляють як з'єднання цвяхами дощок між собою. Конструктивно, за стандартом це зверху шириною 100мм 7 дощок, а знизу у однонастільних, тієї ж ширини 100мм, 3 дошки і у двухнастільних піддонів знизу ті ж 7 однакових дощок, шириною 100мм.

Американські палети можуть бути одноразовими, тоді їх виготовляють і дешевих сортів деревини. Також американські піддони, можуть використовуватися в авто перевезеннях як багаторазова тара, тоді вони виготовляються з пластмаси, металу або якісної деревини.